Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

+48 71 716 47 34

Jesteśmy jedynym Ośrodkiem na terenie Strzelina i powiatu Strzelińskiego profesjonalnie zajmującym się korekcją wad postawy i skolioz. Naszą pasją są dzieci zarówno te małe, którym tylko troszeczkę trzeba pomóc w rozwoju, jak i te większe chore, niepełnosprawne. To dla nich ciągle szukamy nowych rozwiązań terapii, sprowadzamy sprzęt do rehabilitacji i szkolimy się w najdalszych zakątkach Polski, bo kto może im pomóc jak nie my?.

Wysoce wykwalifikowani fizjoterapeuci, opieka lekarska, współpraca z ośrodkami i lekarzami ze szpitali wrocławskich oraz prowadzącymi prywatne praktyki zapewnią jak najlepsze efekty leczenia.

Najnowsze metody i pozyskiwanie jak najszerszej wiedzy z zakresu etiologii i rozumienia tworzenia się, przebiegu oraz leczeniu skolioz dały nam możliwość szybkiego rozwoju. Wiedzę uzupełniamy najnowocześniejszym sprzętem rehabilitacyjnym.

W okresie jesienno-zimowym przygotowujemy do sezonu narciarskiego. Ponadto zajmujemy się m.in. rehabilitacją pourazową kolan, zerwanych więzadeł, uszkodzonych łąkotek itp.; rehabilitacją barków- zespół bolesnego barku, uszkodzonych splotów nerwowych, itp.;rehabilitacją wszelkich innych uszkodzeń i urazów. Ośrodek uzyskał dobrą opinię lekarzy, którzy ciągle kontrolują efekty naszej pracy.

Mamy do zaoferowania szeroki wachlarz usług w zakresie elektroterapii, światłolecznictwa, masażu oraz kinezyterapii. Pracujemy również metodachami specjalnymi:

-Metoda PNF w skoliozach

-Ćwiczenia elementami met. NDT BOBATH

-Metoda FED

-Metoda FITS

-Kinesiology Taping Pediatryczny

-Metoda PNF

-Metoda McKenzie

-Kinesiology Taping

Jeśli nie masz funduszy na rehabilitacje Twojej pociechy lub bliskiej osoby skontaktuj się z nami, pomożemy w wypełnieniu wniosków i pism do fundacji, GOPS-u itp. Zapraszamy. 

ZADZWOŃ, PRZYJDŹ – ZAPYTAJ

Podkategorie

Partnerzy medyczni