Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż bańką chińską staje się co raz bardziej ceniony wśród zabiegów kosmetycznych. Swoją popularność zdobył dzięki niezwykle efektywnemu działaniu w dość krótkim czasie.

  • Bańka chińska ma nieocenioną moc i zastosowanie w terapii odchudzającej i kuracji antycelulitowej. Ten rodzaj masażu dzięki podciśnieniu, jakie się wytwarza w trakcie kontaktu skóry z bańką, intensywnie stymuluje tkankę podskórną i wyraźnie poprawia stan mało elastycznej skóry.
  • Pobudza on również krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomagając pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.
  • W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej – dlatego jest on bardzo skuteczny przy odchudzaniu, w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

Masaż antycellulitowy manualny

Cellulit to nieprawidłowo rozmieszczona pod powierzchnią skóry tkanka tłuszczowa, która uwidacznia się w postaci nierówności, wzgórków i wgłębień na powierzchni ciała.Powodami powstawania może być, zła dieta czy też nagły wzrost tkanki tłuszczowej, a odpowiedzialne za odkładanie tłuszczu są żeńskie hormony-estrogeny Dotknięta cellulitem skóra jest pofałdowana, mało sprężysta, a wyglądem przypomina skórkę pomarańczy- stąd potoczna nazwa tej dolegliwości. Najczęściej pojawia się na udach,pośladkach, brzuchu i przedramionach.

Masaż antycellulitowy to zespół technik dobieranych tak aby usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie nastąpiły zmiany.

Masaż jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce z cellulitem. Działa na skórę i tkankę podskórną usuwając zbędne toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Po takim masażu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, skóra jest gładsza, bardziej napięta, sprężysta i jędrna. Masaże tego typu stosowane są zarówno w celach profilaktycznych jak i leczniczych.

Fizjo-Med

Ulica
Gen. Okulickiego 9
Miasto
Strzelin

Rejestracja

Telefon
71 71 64 734
Komórka
604 915 079
mail
rejestracja@fizjo-med.org

Zapraszamy

Czynne
Poniedziałek - Piątek
W godzinach
8:00 - 20:00
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok